Шовкотрафаретний друк — це друкарський метод, коли фарби продавлюються ракелем через друкувальні пристрої на вихідний матеріал, один зі способів нанесення малюнка на тканину, використовується для обробки футболок, товсток. У процесі друку фарба вбирається в матеріал, тому принт не розтріскується, не витирається і виріб добре носиться. Таким чином можна нанести малюнок на будь-який плоский матеріал або тканину. Яскраві та насичені кольори на довгий час зберігають якість і чіткість.

 

ПРАЙС ЛИСТ НА ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Шовкотрафаретний друк на одязі

Креативність в одязі – тренд останнього десятиліття, і завдяки сучасним технологіям, як шовкографія, можна зробити практично будь-яку річ унікальною. За допомогою шовкотрафаретного друку, який передбачає вдавлювання фарби в матеріал за допомогою спеціальних пристроїв, можна перенести на футболку, кепку, реглан, світшот і т.д. елементи корпоративного стилю.

Наша фабрика виконує шовкографію на тканині з гарантією якості та за найпривабливішими цінами, причому є різні формати та відтінки принтів. Замовити перетворення має сенс для:

 • Створення ексклюзивних подарунків клієнтам та партнерам компанії;
 • Формування єдиного стилю в одязі для співробітників;
 • Проведення рекламної акції або участі у виставці;
 • подальшого продажу оригінальної продукції в роздрібних магазинах чи онлайн.

Друк шовкографією на замовлення: переваги методики

Друк шовкотрафаретний має кілька важливих переваг у порівнянні з іншими способами декорування речей.

 1. Мінімальні вимоги до основи – достатньо, щоб тканина була плоскою та без рельєфу.
 2. Можливість повного запечатування.
 3. Висока якість незалежно від розміру зображення та відтінку матеріалу (хоча потрібно враховувати, що на кольоровій основі малюнок виходить еластичним).
 4. Варіативність кольору – шовкографія на одязі робиться з використанням одночасно до восьми відтінків, що дозволяє створювати ефектні вироби з малюнками різного змісту.
 5. Довговічність зображення. Принт не вицвітає під впливом УФ-променів та інших зовнішніх факторів.
 6. Різноманітність додаткових ефектів. Шовкографія на футболках у Києві може припускати використання фарб, гліттера, об'ємного друку тощо, що світяться в темряві або спінюються.
 7. Відмінний результат під час запечатування темних поверхонь.

Звертайтеся до фахівців фабрики SkaSka, щоб повною мірою оцінити переваги інноваційної технології перенесення зображень на одяг!

Як здійснюється шовкографія на футболках на замовлення?

Процес формування картинки на тканині досить трудомісткий і передбачає застосування спеціального устаткування. На початковому етапі створюється спеціальна форма, яку натягується нейлонова чи металева сітка, потім наноситься фотоемульсійний склад. Для кожного використовуваного кольору створюється окремий трафарет, а фарби, що застосовуються, мають варіативну в'язкість - за рахунок цього шовкотрафаретний друк на футболках в Києві дозволяє домогтися рівномірного фарбування матеріалу і виключити ймовірність потік. Досвідчені співробітники фабрики підбирають оптимальний кут та силу натискання, відстежують параметри фарби та контролюють, щоб під час перенесення не було жодних дефектів.

Якісна шовкографія на футболках оптом від фабрики SkaSka

Ми націлені формування довгострокових взаємовигідних відносин, тому:

 1. Формуємо персональну пропозицію кожному замовнику з урахуванням його побажань та бюджету.
 2. За бажанням замовника виготовляємо трикотажні речі, на яких надалі буде виконано друк шовкотрафарет у Києві.
 3. Гарантуємо якість запечатування кожного виробу.
 4. Застосовуємо сертифіковані англійські фарби, які відповідають актуальним вимогам екологічної безпеки, відрізняються стійкістю та яскравістю.
 5. Готові дистанційно проконсультувати та прийняти замовлення на шовкотрафарет на футболках.
 6. Організуємо оперативну доставку до різних регіонів країни.

Приклади нашого шовкотрафаретного друку

Скільки коштуватиме шовкотрафаретний друк на тканині в Києві або з доставкою по Україні

При замовленні нанесення принта на тканину футболок, керівництву компанії важливо розуміти, що будуть виконані всі вимоги щодо кольору, деталізації, розміру зображення, вартість послуги помірна. Ми здійснюємо друк на футболках шовкографією за вигідними цінами, розраховуючи кінцеву в індивідуальному порядку. Головні моменти, що впливають на ціноутворення:

 • Обсяг роботи - чим більше тираж, тим дешевше обійдеться один виріб;
 • Рівень складності та кількість відтінків, які будуть використовуватися в макеті – шовкотрафаретний друк за ціною може змінюватись в залежності від того, скільки доведеться витратити фарби того чи іншого кольору;
 • Базовий тон тканини та її вид - ці показники впливають на витрату забарвлюючої речовини;
 • розмір зображення – якщо потрібно виконувати шовкотрафаретний друк у Києві з повним запечатуванням, то ціна буде вищою, ніж при перенесенні логотипу або іншого невеликого елемента.

Переглянути прайс можна на сайті – там вказано актуальну інформацію щодо кожного виду товарів з урахуванням вищевказаних параметрів. Остаточний розрахунок здійснюється на етапі погодження умов виконання шовкографії в Києві або з доставкою до інших міст – ми гарантуємо, що надалі ціна не зміниться. Спочатку здійснюється оплата за зразок, а основна сума поділяється на два рівні платежі, які оплачуються перед початком робіт та після завершення перенесення принта.

Бажаєте дізнатися більше деталей про друк на футболках із попереднім створенням шовкотрафарету або зробити розрахунок послуги нашої фабрики в Києві? Телефонуйте за телефонами 099 197-58-15, 067 595-82-07 або замовляйте зворотній дзвінок!