Уніформа для персоналу — на вигляд подібних речей останнім часом приділяють чимало уваги. Більше вони не асоціюються з примітивним дизайном, тьмяними кольорами та неякісними матеріалами. Пошиття одягу оптом у Києві для комерційних замовників сьогодні це аж ніяк не непоказні халати та комбінезони, а дизайнерські яскраві, зручні моделі.

Якщо ваші співробітники ще не забезпечені сучасною формою, саме час задуматися над її придбанням. Оптимальне рішення - оптове пошиття одягу на замовлення. Послуги такого роду у Києві надає фабрика Skaska. Ми здійснюємо повний цикл виробництва виробів із трикотажу, від вибору матеріалу, створення лекал до нанесення принтів, упаковки та відвантаження готової уніформи на склад покупцю. Використовуючи у своїй роботі нове обладнання та сучасні методи нанесення фарби, наші технологи легко втілюють у виробах будь-які дизайнерські задуми.

Виробництво одягу оптом: особливості нашої роботи

Швейні цехи нашої фабрики знаходяться у Києві та оснащені найновішим обладнанням, яке дозволяє випускати вироби із трикотажу у великих обсягах. З клієнтами компанії працюють найкращі модельєри України. Оптове виробництво одягу у нас складається з наступних кроків.

  1. Проєктування лекал. За вихідний зразок можуть бути взяті надані клієнтом ескізи чи фотографії.
  2. Узгодження моделі з замовником.
  3. Розробка розмірної сітки виробів.
  4. Підбору матеріалу з якого буде здійснюватись пошиття одягу оптом на замовлення.
  5. Уточнення обсягу партії.

За бажанням клієнта виготовлення форми здійснюється з наданого ним трикотажу. При цьому вид продукції може бути будь-яким: від шапок і футболок, до світшотів, худі і толстовок.

Чому замовити пошиття одягу оптом варто у нас

Вибираючи компанію для замовлення трикотажних виробів, орієнтуються на багато факторів. Але на першому місці завжди стоять: якість продукції та адекватна вартість. Знайти пропозицію, в якій на пошиття одягу оптом встановлені невисокі ціни, можна тільки у виробника. Фабрика Skaska – одна з провідних компаній із випуску трикотажних виробів в Україні. Ми цінуємо свою репутацію, тому суворо стежимо за якістю своєї продукції, контролюючи правильність виконання технологічного процесу.

Виробництво одягу оптом на замовлення — наша основна спеціалізація. Але, крім виготовлення однотонних виробів, ми виконуємо і нанесення принтів. Замовити у нас можна моделі стандартної розробки, а також створені за індивідуальними ескізами. Ми працюємо як з великими корпоративними клієнтами, так і приватними замовниками. Для зручності останніх на фабриці було відкрито спеціальний цех з пошиття одягу, якщо потрібний дрібний опт.

Вся наша продукція – це добротні та гарні трикотажні речі. Футболки та світшоти, представлені в онлайн каталозі на сайті компанії використовуються не тільки як корпоративна або спортивна форма. Брендований одяг оптом на замовлення часто вибирається для виставок, конференцій, оскільки служить своєрідною рекламою та підкреслює статус підприємства.

Особливості покупки у нас

Хоча фабрика з пошиття одягу оптом розташована в столиці, оптимальним варіантом співпраці з нами є придбання продукції через інтернет-магазин. Продаж виробів здійснюється як великими, і дрібними партіями. Мінімальний обсяг продукції, яку можна купити оптом – 50 штук одного виду. Термін виконання замовлення розраховується виходячи з особливостей обраного зразка та обсягу партії.

Вартість виробу залежить від виду матеріалу, складності моделі, особливостей малюнку, що наноситься. При цьому ціна за одиницю продукції на пошиття одягу дрібним оптом та великими партіями залишається однаковою. Розцінки на стандартні зразки вказані на сайті.

Своїм головним завданням вважаємо створення якісного продукту з конкурентною вартістю. Тому вся продукція проходить сертифікацію та реалізується з гарантією від виробника. Поєднавши пошиття одягу оптом та друк принтів в одному виробництві, фабрика Skaska придбала можливість виконувати замовлення будь-якої складності. Сьогодні наша продукція добре відома покупцям у всій Україні.

Для оформлення замовлення можна відвідати наш офіс або отримати безкоштовну онлайн-консультацію. Оптове пошиття одягу в Києві здійснюється після погодження всіх деталей із замовником та внесення ним задатку у розмірі 50% від вартості партії. Відправлення продукції можливе Новою Поштою або самовивіз зі складу фабрики.