У вас є оригінальна ідея, яку можна втілити в одязі? Тоді приходьте до нас. Skaska - це фабрика пошиття футболок у Києві з повним циклом, від розробки лекал до нанесення принтів. У нас працюють талановиті конструктори одягу, які допоможуть вам заявити себе через стильну трикотажну колекцію.

Пошиття футболок на замовлення у Києві: моделі та матеріали

Фабрика Skaska — один із небагатьох виробників України, які зуміли вдало поєднати відшив одягу з нанесенням на нього принтів. Тому у нас можна замовити не лише однотонні стандартні вироби, а й оригінальні моделі, розроблені за індивідуальними ескізами.

Пошиття футболок на замовлення в Києві ми здійснюємо як малими партіями, так і великим оптом. Мінімальна кількість для замовлення — 50 одиниць одного кольору та моделі. При виготовленні використовується якісний трикотаж від провідних виробників:

  • України;
  • Туреччини;
  • Польщі.

Основою базових тканин служить бавовна, але може бути і еластан. Завдяки цьому компоненту вироби з них не втрачають своєї форми навіть після численних прань і добре прилягають до фігури.

В асортименті компанії представлені чоловічі та жіночі футболки різних моделей, їх пошиття на замовлення здійснюється не лише з наших матеріалів, а й тканин клієнта. Вироби можуть відрізнятися:

  • Формою та способом окантування горловини;
  • Типом та особливістю обробки рукава;
  • Спосіб нанесення принтів.

Працюючи за індивідуальними замовленнями, ми виконуємо пошиття футболок в Києві, унікальність яким надають не тільки особливості крою. Неповторним наш одяг також роблять принти. Нанесення на вироб здійснюється методом шовкографії, що дозволяє кожному клієнту втілити будь-які креативні ідеї.

Чим відрізняється наш цех із пошиття футболок

Сьогодні одяг служить не лише захистом від погодних умов, а й є чудовим способом виділитись із натовпу. Для створення оригінальних виробів був відкритий наш цех, де ми змогли організувати пошиття футболок на замовлення оптом для українських дизайнерів. Наші конструктори одягу вже створили багато цікавих моделей. Ознайомитись із лінійкою нашої продукції можна в онлайн каталозі нашого інтернет-магазину.

Наша пропозиція не обмежується класичними виробами. Ми із задоволенням працюємо з ескізами, зображеннями та фото, наданими клієнтами. Якщо у вас є оригінальна ідея футболки, замовляйте пошиття оптом у нас.

Наявність власного виробництва дозволяє здійснювати продаж продукції за демократичною ціною. Вартість готових виробів вказана у детальному прайсі, який буде надіслано на вашу електронну пошту після заповнення форми на сайті компанії.

Ціна пошиття футболки розраховується індивідуально та залежить від наступних критеріїв:

  • Вибраної тканини;
  • Складності моделі виробу;
  • варіанти обробки горловини;
  • способу нанесення принта.

Істотний вплив на підсумкову вартість маєі кількість одиниць продукції партії. Можливе придбання базових моделей у роздріб. Але врахуйте, що на пошиття футболок на замовлення дрібним оптом ціна буде вищою, ніж для тих, хто вирішить купити 100 і більше одиниць товару. Точну вартість партії розрахує менеджер після погодження відшитого зразка.

Терміни виготовлення продукції залежать від обсягу опту та особливостей моделі. Але у будь-якому разі вони будуть оптимальними.

Пошиття футболок оптом у Києві виконується після внесення передоплати у розмірі половини вартості усієї партії. Після повного розрахунку товар надсилається замовнику Новою поштою. Мешканці столиці можуть скористатися опцією самовивізу, забравши продукцію зі складу фабрики.