Меню
Корзина
ЦІНИ НА ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК
Актуальні ціни на шовкотрафаретний друк. Отримати прорахунок і оформити замовлення можна на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами в розділі "Контакти".

Шовкотрафаретний друк (шовкографія)

Шовкотрафаретний друк або шовкографія - метод друку, коли фарби продавлюються ракелем через друкуючий пристрій на вихідний матеріал, один із способів нанесення малюнка на тканину, використовується для обробки футболок, толстовок і іншого одягу. В процесі друку фарба вбирається в матеріал, тому принт не розтріскується, не витирається і виріб добре носиться. Таким методом можна нанести малюнок на будь-який плоский матеріал або тканину. Яскраві і насичені кольори на довгий час зберігають якість і чіткість. Щоб замовити шовкографію трикотажних виробів, зателефонуйте на фабрику SkaSka. Шовкотрафаретний друк (шовкографія) широко використовується у виробництві рекламної та сувенірної продукції.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ шовкотрафаретного друку (шовкографія)

Шовкографія на футболках дозволяє отримати яскраве і стильне зображення, стійке до стирання. 

 • Максимальний розмір - 80 * 66 см. (Повна запечатка вироби)
 • Передача кольору - підходить для нанесення зображень, які включають до 8 кольорів, приклади наведені на нашому сайті.
 • Якість фарби - ми використовуємо спеціальні екологічно чисті англійські фарби на водній основі, які пройшли перевірку в Швейцарській компанії TESTEX.
 • Якість готового зображення - при обробці кольорових виробів відбиток виходить м'якими і еластичним, при друку на білій тканині картинка не прощупується.
 • Доступні ефекти - можна використовувати PUFF ефект, глитер, золото, срібло, фольга, флюріосцентние фарби, Світлонакопичувальні фарби (світиться в темряві), термотрансфер, ефект замші, 3D друк, витравние фарби.
 • Оптимальний розмір партії - від 50 одиниць.

Ще одним плюсом є можливість нанесення барвистого малюнка без втрати якості на темні поверхні. Шовкотрафаретний друк на одязі коштує трохи дорожче, в порівнянні з іншими методами, але відрізняється високою якістю, ефектністю і надійністю.


ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК (шовкографія) ЦІНА В УКРАЇНІ

Ціни на шовкографію (трафаретний друк) залежить від замовленої партії, складності і кількості кольорів в макеті, якості і кольору тканини, і розміру принта. Для того щоб зображення вийшло якісним фахівці фабрики SkaSka дотримуються строгих правил, а саме:

 • правильно вибирають силу натискання і кут впливу;

 • проганяють ракель в одну і зворотний бік для рівномірного нанесення шару фарби;

 • контролюють показник в'язкості фарби;

 • правильно підбирають параметри сітки з урахуванням кількості ниток на куб.см і цільового призначення.

Ми Пропонуючи шовкотрафаретний друк на нашій продукції, а саме: футболки, худі, світшоти, толстовки, олімпійки, реглани. Точну ціну вам скаже наш фахівець після оформлення заявки на сайті. Вкажіть в формі на сайті свої контактні дані - телефон та адресу електронної пошти - і ми з вами зв'яжемося найближчим часом. Надішлемо прайс для ознайомлення, розрахуємо вартість з урахуванням особливостей замовлення.

 

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

Шовкографія на тканині відрізняється стійкістю кольорів, збереженням яскравості і насиченістю відтінків, навіть після неодноразової прання. 

Ключовим елементом є трафарет - це спеціальна форма з натягнутою сіткою і нанесеною фотоемульсією. Сітка може бути металевою або нейлонової, у кожної є свій номер, в залежності від кількості ниток на один куб.см. Особливістю кольорового друку є виготовлення окремих трафаретів для кожного кольору.

Для такої печатки застосовуються спеціальні трафаретні фарби з тиксотропними характеристиками. Вони можуть змінювати в'язкість, що дозволяє рівномірно нанести зображення на поверхню, гарантуючи рівний тон і відсутність патьоків при вертикальному фарбуванні.

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДРУКУ ВІД ФАБРИКИ

Трикотажна фабрика SkaSka використовує якісну основу для роботи і пропонує великі партії трикотажних виробів за вигідними розцінками. Можлива розробка індивідуального макету за запитом клієнта, враховуючи його побажання і потреби.

До головних переваг компанії відносяться:

 • демократичні ціни на виробництво і друк продукції;

 • швидка доставка по всій країні;

 • зручні способи розрахунку онлайн;

 • можливість оформлення замовлення через інтернет;

 • консультації з усіх питань професійними менеджерами;

 • гарантія якості та результату.

Трафаретний шовкографія - це трудомісткий процес, який вимагає ручної праці, тому й коштує дорожче, ніж автоматизована друк. Такий спосіб не призначений для масового друку, відрізняється ексклюзивністю та оригінальністю.